Покупець "Корони" – вже не в Єдиному Центрі, а фракція одноголосно проголосувала за позачергову сесію

Покупець Корони – вже не в Єдиному Центрі, а фракція одноголосно проголосувала за позачергову сесію

На порядку денному стояло питання про скликання позачергової сесії міської ради для розгляду ситуації, яка склалася навколо продажу комплексу «Корона» на площі Театральній в Ужгороді. Хоча негайно скликати сесію навряд чи вдасться у зв’язку з відпустками міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова та секретаря Ужгородської міськради Віктора Щадея, депутати вирішили розглянути і запропонувати раді порядок денний позачергового сесійного засідання.

Як повідомив Закарпаття онлайн керівник фракції Єдиного Центру в Ужгородській міській раді Василь Кручаниця, за те, щоби підтримати ініціативу Віктора Балоги про проведення позачергової сесії щодо продажу "Корони" підтримали 18-ть із 19-ти членів фракції. 19-й, яким був сам покупець "Корони" Іван Волошин, під завершення засідання таки заніс заяву про вихід з неї, як це й пропонував йому зробити лідер "Єдиного Центру" Віктор Балога.

Також, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, ініціативу по скликанню позачергової сесії по "Короні" підтримали депутати від об’єднаної опозиції "Батьківщина". Немає реакції тільки від фракцій Партії регіонів та депутатів фракції власне міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова від Партії екологічного порятунку "ЕКО 25%".


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/99506-Pokupets-Korony-–-vzhe-ne-v-IEdynomu-TSentri-a-fraktsiia-odnoholosno-proholosuvala-za-pozacherhovu-sesiiu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя