Дмитро Уманець: "Що таке чистий, дистильований маразм Це тендер Київпастрансу..."

Дмитро Уманець в facebook:

Що таке чистий, дистильований маразм Об этом сообщает goodvin.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це тендер Київпастрансу на закуску 40 трамвайних вагонів.

Дві кампанії боролись за це замовлення Українсько-німецьке СП ... Електронтранс потужності виробництва, робочі місця, отже і всі податки - в Україні і польська PESA Bydgoszcz потужності та робочі місця в Польщі.

В Україні - економічна скрута. Ми вже деградували до рівня сировинного придатку. Високотехнологічне виробництво зникає, люди масово їдуть за кордон, бо немає роботи і перспектив. На зовнішні ринки нас не підпускають.

І ось - замовлення від комунального підприємства майже на 2 мільярди гривень! А в Україні якраз є можливості і готовність виробити відповідну продукцію. Здавалося б, чудова нагода підтримати свого виробника і дати роботу українським працівникам!

А тепер найцікавіше! Тендер виграє польська фірма, яка запропонувала на одну тисячу гривень !!! менше за українську!

Так, одну тисячу гривень! Почитайте уважно самі Пропозиція PESA Bydgoszcz обішла українсько-німецьке СП Електронтранс. PESA запропонувала трамваї за 1 млрд 813 млн 199 тис грн при очікуваній вартості 1,946 млрд грн. При цьому вона спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн. Натомість СП Електронтранс пропонував 1 млрд 813 млн 200 тис грн, однак ціна під час торгів не знижувалась.

Робочі місця і зарплати українців - в топку. Всі податки, які могли бути сплачені в Україні - в топку. Хай українці їдуть заробітчанами в Польщу чи ще кудись.

В мене немає слів. Це божевілля. Це маразм.

Якщо цей тендер не скасують - то тут всі ознаки не просто корупції, а державної зради.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя