На Полтавщині зареєстрували 157 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства


Як повідомив начальник поліції Полтавської області Андрій Замахін, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 11 відомостей щодо ймовірних кримінальних правопорушень у виборчій сфері. Про це інформує прес-служба ГУ НП в Полтавській області. Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, розпочаті досудові розслідування у 2 кримінальних провадженнях щодо ймовірного перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 КК України) і 9 – стосовно можливого підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 КК України).

Також складено 21 адміністративний протокол: 11 – за фактами замовлення та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без відповідних реквізитів (ч. 1 ст. 212-13 КУпАП); 2 – за порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів (ст. 212-14 КУпАП); 6 – за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації (ст. 212-10 КУпАП); два – з приводу хуліганства (ст. 173 КУпАП).

“Понад 80 інформацій, що вже опрацювала поліція, не містять складу правопорушень. 29 із загальної кількості зареєстрованих повідомлень ще перебувають на розгляді”, – йдеться у повідомленні.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/na-poltavshchyni-zareiestruvaly-157-povidomlen-pro-ymovirni-porushennia-vyborchoho-zakonodavstva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя