Вулицю Руську обіцяють застелити асфальтом до кінця року

Через аварійні підземні комунікації об’єкт виявився значно складнішим, ніж був «на папері»
Ділянка вулиці Руської від Сагайдачного до Шевченка виявилася значно складнішим об’єктом, ніж була «на папері». Про це кореспондентові promin.cv.ua розповів директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

-Вулиця просто пронизана павутиною з хаотично облаштованих мереж. Там і мережі зв’язку, і газопровід. А водопровідні труби взагалі в аварійному стані. На одній із труб, яку ми замінювали, не було «живого» місця – лише болти, чопи та шви від зварки, — каже В. Бешлей.

Найближчим часом профільна комісія проведе нараду, аби визначити – вкривати вулицю лише нижнім шаром чи стелити ще й верхній.

-Під час обстеження ґрунту ми з’ясували, що фундаменти будинків там недостатньо міцні, аби витримати роботу важкої техніки. Тож, можливо доведеться обмежитися лише нижнім шаром асфальту. Проте, останні слово буде все ж за фахівцями, — каже директор департаменту ЖКГ.

У будь-якому разі, до кінця року вулицю повинні завершити. Про це запевнив Володимир Бешлей. Наразі комунальники разом із підрядником замінили підземні мережі, під’єднали будинки до нового водпроводу, облаштували "корито" та на початку вересня розпочнуть стелити асфальт.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/08/15/vulytsiu-rusku-obitsiaiut-zastelyty-asfaltom-do-kintsia-roku.html” Об этом сообщает online369.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя