В Офісі президента обговорювали кримінальне переслідування Порошенка, - "Європейська солідарність"


В "Європейській Солідарності" заявили, що володіють інформацією про те, що паралельно з нарадами з підготовки до підписання під тиском Росії формули Штайнмаєра в офісі Президента пройшла й низка інших нарад

Про це повідомляє прес-служба партії. Об этом сообщает ПС НЕВС со ссылкой на СМИ.

"Як мінімум одна із них – за участю Володимира Зеленського, на якій обговорювалося питання кримінального переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка і давалися відповідні доручення «своєму» генеральному прокуророві Рябошапці, ДБР Труби-Портнова та іншим силовим структурам", — заявили у партії.

Як вважають у "ЄС", те, що виток інформації із ГПУ про підготовку підозри стався саме в день політичного скандалу, пов’язаного з підписанням капітулянтської формули, свідчить як про емоційну нестабільність людей, причетних до цього підписання, так і про їхнє бажання негайно помститися тій політичній силі, яка обгрунтовано критикує владу за непродумане підписання цієї формули.

"Отже, між підписанням «формули Путіна» та атакою ГПУ на Порошенка є очевидний причинно-наслідковий зв’язок. Влада, закон за законом концентруючи абсолютний контроль за силовими структурами, демонструє перехід до політичних репресій та придушення будь-якої опозиції до монобільшості", — заявили у "ЄС".

У партії заявили, що залякування на адресу Порошенка та "ЄС" не зупинить їх від захисту національних інтересів та від боротьби із спробами замість досягнення миру привести країну до капітуляції перед країною-агресором.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/v_ofisi_prezydenta_obgovoryuvaly_kryminalne_peresliduvannya_poroshenka_quotyevropeyska_solidarnistquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя