В’ятрович обізвав Зеленського малоросом

<p>Появу Зеленського 29 вересня у Бабиному Яру в приватному порядку і лише увечері — після суспільного обурення, В’ятрович назвав «дітвацтвом» Об этом сообщает <a href=newsline.in.ua со ссылкой на СМИ.

— В’ятрович обізвав Зеленського малоросом ">

Появу Зеленського 29 вересня у Бабиному Яру в приватному порядку і лише увечері — після суспільного обурення, В’ятрович назвав «дітвацтвом»

Ознаки «малоросійства» Зеленського проявилися у тому, що у Бабиному Яру не було офіційних заходів, і там не був присутній Зеленський як президент, зауважив В’ятрович


Колишній директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що президент Володимир Зеленський однозначно є «малоросом» як актор і культурний діяч. Ознаки цього, на його думку, вже є і в політиці Зеленського.


Про це В’ятрович сказав в ефірі програми Bihus.Info «Рольові Ігри».


«Його культурні підходи — абсолютно малоросійські і дуже далекі від розуміння української культури. Чи Зеленський малорос як президент — поки що рано казати», — зазначив В’ятрович.


Водночас він зауважив, що ознаки «малоросійства» Зеленського проявилися вже у тому, що у Бабиному Яру не було офіційних заходів, і на таких заходах не був присутній Зеленський як президент.


«Це — відсутність уваги до пам’яті, до важливих питань, пов’язаних з минулим країни. Це — теж основа малоросійства. Він має ще можливості для того, щоб показати, що Зеленський-актор і Зеленський-президент — це трошки різні люди. Але хотілося б, щоб це робилося активніше та більш впевнено. Бо такі помилки, як з Бабиним Яром, — досить помітні і дуже викличні», — сказав колишній директор Інституту національної пам’яті.


Те, що Зеленський з’явився 29 вересня у Бабиному Яру в приватному порядку і лише увечері, після суспільного обурення, В’ятрович назвав «дітвацтвом».


Нагадаємо, у 78-і роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру у Києві в неділю відбувся традиційний «Марш пам’яті». Його учасники пройшли так званою «дорогою смерті»: від Лук’янівки (кінотеатр «Київська Русь») до знаку «Менора» у Бабиному Яру, де вшанували розстріляних там людей.


Президент Володимир Зеленський відвідав у неділю меморіальний комплекс «Бабин Яр» у приватному порядку.


Прессекретарка президента України Юлія Мендель 29 вересня, коли відзначався день пам’яті жертв Бабиного Яру, побувала на концерті «Жіночого Кварталу» у Києві.


До слова, у вересні В’ятрович пішов з посади директора Інституту національної пам’яті.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vyatrovich-obizvav-zelenskogo-malorosom--630085.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя